Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB 2.4A Type C black

Цена
500 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC05
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A 9V/2A 12V/1.5A
Излезна моќ USB 2: 5V/2.4A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A Type C black
450 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB 2.4A Type C black
500 ден.
Kamera iPhone 6 plus predna so flet
720 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB 2.4A iPhone black
500 ден.
Data Kabel Micro REMAX Full Speed Pro RC-090m 1m silver
300 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A Micro black
450 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A Type C white
450 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A iPhone white
550 ден.
Slusalki Teracell Evolution R6 3.5mm black
250 ден.