Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Teracell Evolution TC-05 2USB 2.4A iPhone black

Цена
500 ден. /парче
Опис
Модел: DLS-TC05
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A 9V/2A 12V/1.5A
Излезна моќ USB 2: 5V/2.4A
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Teracell Evolution TC-01 1USB FAST 3A Type C white
500 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A Micro white
550 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.200 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-04 2USB PD+2.4A Type C white
900 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A white
450 ден.
Polnac 220V Teracell Ultra LP03 2A 1USB Type C
350 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-02 1USB 2.1A Micro white
450 ден.
Polnac 220V Teracell Evolution TC-03 2USB 2.1A iPhone white
550 ден.
Tempered glass za Samsung A40/ A405F 5D black
400 ден.