ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ ОД 26.04 (ПЕТОК) ДО 01.05 (СРЕДА)
ПРВ РАБОТЕН ДЕН Е 02.05 (ЧЕТВРТОК)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V REMAX Rocket CC217 2USB 2.4A Black

Цена
350 ден. /парче
Опис

Specification:

Model:RCC217

Colors: White, Black

Size: 61.7x 27.5mm

Weight: 46.5g

Input:DC 12-24V 1.1-0.5A

Output:DC 5V-2.4AMAX

Material :ABS+PC fireproof material V0

USB:2

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel REMAX Full Speed iPhone 2m black
400 ден.
Data Kabel REMAX Lesu iPhone RC-050i 1m black
250 ден.
Kukiste za hard disk black
400 ден.
Baterija iPhone 4 HQ
700 ден.
Tempered glass Universal Tablet 8"
350 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone XR black
300 ден.
Futrola Y-Leather look Samsung A7 2018/ A750F black
300 ден.
Ekran Lenovo A2020 Vibe C komplet black
1.700 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei P30 Pro black
400 ден.