Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V REMAX Rocket CC217 2USB 2.4A Black

Цена
350 ден. /парче
Опис

Specification:

Model:RCC217

Colors: White, Black

Size: 61.7x 27.5mm

Weight: 46.5g

Input:DC 12-24V 1.1-0.5A

Output:DC 5V-2.4AMAX

Material :ABS+PC fireproof material V0

USB:2

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung J5/J500F
100 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Tempered glass Privacy za Huawei P8
100 ден.
Polnac 12V/24V iPhone LDNIO DL-C29 dual USB 3.4A White
400 ден.
Zadno kapace Samsung N920 Note 5 gold ORI
400 ден.
Polnac 220V Micro USB 800mah Extreme
300 ден.
Ekran iPhone 7 komplet BEL
1.300 ден.
Bluetooth slusalka Teracell D1/AP1 Black
700 ден.
Kabel VGA 15m
700 ден.