Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V PHILIPS 2.4A so Bluetooth slusalka 2 vo 1

Цена
1.200 ден. /парче
Опис

Technical Specifications

 • Connectivity

  Bluetooth profiles
  • A2DP
  • HFP
  • HSP
  Bluetooth version
  4.0
  Maximum range
  up to 33 feet / 10
 • Convenience

  Call management
  • Switch between call and music
  • Answer / End call
  • Reject call
  • Voice dial
  • Last number redial
  • Call transfer
  • Microphone mute
  • Chinese voice alert
  • Voice command
  Volume control
  yes
  Auto switch ON/OFF
  yes
  Easy pairing
  yes
 • Power

  Talk time
  up to 4  hour(s)
  Battery Type
  Li-polymer
  Rechargeable
  yes
  Standby time
  up to 96  hour(s)
  Output
  5V, 2.1A
  Power input
  12V
 • Accessories

  Included
  • Quick start guide
  • 3 rubber ear caps
 • Inner Carton

  Gross weight
  0.632  kg
  GTIN
  2 69 25970 70577 0
  Height
  21.9  cm
  Length
  23.5  cm
  Nett weight
  0.264  kg
  Number of consumer packagings
  6
  Tare weight
  0.368  kg
  Width
  10.3  cm
 • Outer Carton

  Gross weight
  4.49  kg
  GTIN
  1 69 25970 70577 3
  Height
  24.1  cm
  Length
  49.5  cm
  Nett weight
  1.584  kg
  Number of consumer packagings
  36
  Tare weight
  2.906  kg
  Width
  33.1  cm
 • Packaging dimensions

  Depth
  3  cm
  EAN
  69 25970 70577 6
  Gross weight
  0.056  kg
  Height
  19.5  cm
  Nett weight
  0.044  kg
  Number of products included
  1
  Packaging type
  Carton
  Tare weight
  0.012  kg
  Type of shelf placement
  Laying
  Width
  9.5  cm
 • Product dimensions

  Depth
  5  cm
  Height
  8.7  cm
  Weight
  0.0398  kg
  Width
  5  cm
 
 
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Type C HOCO X1 1m
300 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.
Tempered glass za iPhone 8 plus/ iPhone 7 plus 5D white
400 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S9/ G960 black
500 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.000 ден.
Futrola Huawei P9 lite Motomo Sparkle blue
350 ден.
Futrola Huawei P Smart Catch red
300 ден.
Data Kabel Micro PRODA Normee PD-B05m white
250 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.