Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V iPhone LDNIO DL-C17 USB 1A White

Цена
250 ден. /парче
Опис

Model

 

DL-C17

Type

USB Car Charger

Specification

InputDC12-24V

Output5V1A

USBport1port

Color

White

Compatibility

Suitable for a variety of mobile phones , iPhone, iPod, iPad, Tablet PC , PDA, Bluetooth headset and other digital products !

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Univerzalen 2USB 2A Extreme
350 ден.
Bezzicen Ruter Tenda 3G150M Travel
700 ден.
Polnac 220V Nokia 6101-3G
200 ден.
GPS Navigacija AMOI A435 4.3"
3.200 ден.
Gluvce Wireless JEWAY JM 1112 Apple white
500 ден.
...Maska Nokia N95 zadno kapace
300 ден.
Web kamera TBWC-021 Light Black
500 ден.
Baterija Nokia BL-5C HQ 6600/3110/C2-01/1100/1110/6680/2310/2610/6230/6260/X2-01/C2/C2-01
420 ден.
Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
400 ден.