Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Baseus Gentleman 4.8A Dual-USB Black

Цена
600 ден. /парче
Опис
PRODUCT PARAMETERS
Brand: Baseus
Name: Gentleman 4.8A Dual-USB Car Charger
Model: F635 ® Material: Aluminium alloy
Colour: Black/red ® Output current: 5V/4.8A (MAX)
Input voltage: DC12-24V ® Operating temperature: 0-40°C
Suitable device: Most digital products
Suitable model: 99% car models
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Bluetooth Baseus Encok S12 Black
1.600 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus B11 Licolor Silver/Black
1.100 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone XS Max White
400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 black
500 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro blue
500 ден.
Staklo Samsung J5 2016/J510F White
2.160 ден.
Futrola Baseus Simple Samsung Note 10/ N970 transparent
400 ден.
Futrola Baseus Key iPhone X/ XS black
400 ден.
Futrola Baseus Shine iPhone 11 Pro red
500 ден.