Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger White

Цена
650 ден. /парче
Опис

Baseus Circular:

 • Smart car charger with 2 USB (QC3.0) ports
 • Compact and space-saving – Simple but stylish design that allows to saving space in a car.
 • Compendium of fast charging – Accessory supports all most popular fast charging technologies: Quick Charge 3.0 and 2.0 (QC 3.0. QC 2.0), SCP (Huawei), AFC (Samsung), PE+ (MTK).
 • Even 30W! – The maximum charging power can reach 30W. As fast as any original charger!
 • 2 devices at the same time – Two output ports = charge 2 devices simultaneously.
 • Durable and reliable – Charger shell is made from high-quality materials: ABS + PC.
 • Many levels of protection – Over-current, over-power, over-voltage, over-charge, over-discharge, overheat, short-circuit, and electromagnetic field protections.
 • Intelligent management chip – Adjusting optimal current to specific devices.
 • LED light – Soft blue power indicator makes charger more convenient to use in the nighttime.

Specification:

 • Brand: Baseus
 • Name: Circular
 • Model: BS-C16Q1
 • Material: ABS + PC
 • Ports: 2x USB (QC 3.0)
 • Input: DC 12 - 24V
 • Output: USB1 - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A; USB2 - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A; USB1 + USB2 - 5V/5A (max)
 • Additional features: LED light
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
650 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Huawei P30 lite 5D black
400 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus COVO Smart S17 Pro Gray
1.500 ден.
Futrola iPhone 11 Pro Baseus Shine blue
500 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm BS-04 white
250 ден.
Polnac 220V iPhone+USB port Teracell Plus 2A TC-2AI
300 ден.
Slusalki Bluetooth Baseus Encok D01 Gray
1.500 ден.
Futrola iPhone X/ iPhone XS Baseus Comfortable Black
400 ден.
Polnac 12V/24V Baseus Circular 30W 2.5A QC 3.0 Dual Fast Charger White
650 ден.
Futrola iPhone 11 Baseus Shine silver
500 ден.