Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Podloga za gluvce Terabyte red

Цена
100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Set za cistenje LCD Gel 200ml
180 ден.
Kabel VGA 3m
250 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon K-97
250 ден.
Vlazni maramici za cistenje PC/Laptop
180 ден.
Ekran Samsung G357FZ komplet so touchscreen Gray full org
3.500 ден.
Polnac konvertor od 220V na 12V
200 ден.
Adapter HDMI/HDMI
150 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS08 Pils Black
1.100 ден.
Vrvka kratka
50 ден.