Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Podloga za gluvce so wireless polnac UT20 black

Цена
500 ден. /парче
Опис
Specification:
Brand: JE
Type: Wireless Charging Mouse Pad
Interface: USB 2.0
Input: 5V 1.5A
Output: 5V 1A
Compatibility: for Samsung S6/S6+/S7/S7+S8/S8+/LG iphone X 8      
Cable length: 96cm 
Item size: 30 * 21 * 0.5cm / 11.81 * 8.26 * 0.19in (L * W * H)
Item weight: 268.3g 
Package size: 31.8 * 24 * 1cm / 12.52 * 9.45 * 0.39in (L * W * H)
Package weight: 388.2g 

Package list: 
1 * Wireless Charging Mouse Pad
1 * USB Cable
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel Stereo aux M/M 10m
150 ден.
Tastatura za kompjuter JY-KB1098 USB
390 ден.
Polnac 12V/24V LDNIO DL-C22 dual USB 2.1A White so micro USB kabel
350 ден.
Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" black
1.800 ден.
Data kabel LDNIO LC86 iPhone/Micro 2.1A 1.1m gray
300 ден.
Data Kabel Micro Metal connector 20 cm silver
100 ден.
Touchscreen iPad 3 Black with spare part
2.400 ден.
Gluvce Wireless Banda BD4000 Red
550 ден.
Polnac za baterii 4xAA + 4xAAA
300 ден.