Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Parking senzor XY8500V 4 sensors White

Цена
1.300 ден. /парче
Опис
1. No display
2. Step-up buzzer alarm
3. Detective distance from 1.8m to 0.3m 
4. 2,4,6,8sensors for option
5. Can be connected with camera and any rearview monitor
6. The distance will display on the monitor
7. This item is not including the camera and monitor
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija AAA LR03-BP2A Alkaline (2kom)
60 ден.
Baterija AA R6P-BP4K Zinc chloride (4kom)
60 ден.
Parking senzor XY8500V 4 sensors White
1.300 ден.
Adapter VGA/DVI
170 ден.
Baterija AAA LR03-BP4A Alkaline (4kom)
100 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon V-68 mini/A100
150 ден.
Parking senzor (senzor 1kom) white
200 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon SM-750
300 ден.