СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Parking senzor XY3801 White

Цена
2.000 ден. /парче
Опис
1. Rearview mirror display
2. Numeral and LCD display
3. LCD display shows three(five or six) direction's distance at the same time
4. Human voice reporting the direction and the distance such as" let behind 32in"(CRS3801)
5. Numeral display from 1.8m to 0.3m 
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле