СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Parking senzor XY3501 White 4 sensors

Цена
2.000 ден. /парче
Опис
1. Rearview mirror display
2. Numeral and LCD display
3. LCD display shows three(five or six) direction's distance at the same time
4. Step-up buzzer alarm
5. Numeral display from 1.8m to 0.3m 
6. 2,4,6,8 sensors for option
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Huawei Honor 8X
100 ден.
Parking senzor XY3501 White 4 sensors
2.000 ден.
Ekran iPhone 6 komplet black
1.000 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 lite
200 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet black
1.400 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei P30 lite black
400 ден.
Tempered glass za Samsung J6/J600F
150 ден.
Tempered glass za Huawei P30 lite FULL GLUE 0.2mm Japan glass
600 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 Lite 5D black
400 ден.