СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Pancir Memory Film Huawei P20

Цена
500 ден. /парче
Опис
Со фолијата следува калап со позиционирана фолија и мини ваљак за полесно лепење
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zadno kapace Samsung G900 - S5 Gray
200 ден.
Touchscreen Alcatel OT5010 Pixi 4 5" black
900 ден.
Futrola Mercury Sony E5 gold
350 ден.
Tempered glass za iPhone 7 4.7" Mocoll 3D black
500 ден.
Zastitna folija za Alcatel Idol 3 5.5"
150 ден.
Futrola Vogue View LG G4/H815 black
300 ден.
Futrola Teracell Skin Alcatel Idol 3 4.7" blue
250 ден.
Futrola Pudding LG G4 H815 black
200 ден.
Tempered glass za Sony Xperia E5
200 ден.