Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

NVR CK-PB9108P (8-Channel H.264 HD NVR)

Цена
5.500 ден. /парче
Опис
◇8-Channel H.264 HD NVR
◇Video Compression: H.264 High Profile
◇IP Camera Input: 8CH (1280×960, 1280×720,etc)
◇Video output: 1-channel VGA and 1-channel HDMI output
◇Recording resolution: 8CH×960P/8CH×720P,etc     
◇Preview Resolution: 8xD1 /1x960P
◇Recording frame rate: 25fps/CH
◇Playback resolution: 1x960P
◇Backup: USB2.0
◇Hexaplex operation simultaneously: Preview, recording, playback, network live, backup, playback 
◇RJ-45 Ethernet connector, Static IP, Support Internet Explorer and Special Client Software
◇ Support Remote view by Mobile Phones
◇With  2 × USB
◇Support 1 SATA Hard Disk inferface (2.5'/3.5' SATA,Up to 4TB)
◇Housing Color: White or Black
◇Dimension: 206x206x51mm (LxWxH)  Weight:2.0Kg
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
5.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

NVR CK-PB9108P (8-Channel H.264 HD NVR)
5.500 ден.
Futrola Powerful Defender iPhone X
400 ден.
Alarm SET za IP Kameri C5
2.700 ден.
Zadno kapace Huawei P7 black
400 ден.
Futrola Samsung A8 2018/A530F Teracell Skin transparent
250 ден.
DVR HD-SDI EN-5308 8CH 1080p
7.500 ден.
Baterija LG BL-T5 HQ E960 Nexus 4
700 ден.
Ekran HTC Desire 310
1.000 ден.
Kamera IP 7102S-MAIN-1B Waterproof 2 megapixel
2.200 ден.