Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Најново

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Samsung A30 / A305F blue
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kabel HDMI FLAT 1.5m green
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka PICTET FINO RH65 white
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka PICTET FINO RH65 red
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka PICTET FINO RH65 purple
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola za na raka PICTET FINO RH65 blue
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Bluetooth 816 Karaoke
продажба
рејтинг

Детали
2.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Bluetooth 815 Karaoke
продажба
рејтинг

Детали
2.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tripod DK3888
продажба
рејтинг

Детали
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tripod 5208
продажба
рејтинг

Детали
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе


Промоции