Napojuvanje TX-07 4 kanala 5A 60W | Мегамобил

Почитувани клиенти, поради престојниот празник Ве известуваме дека пратките за достава од 30.07.2021(Петок) ке бидат доставени на 03.08.2021(Вторник).

Мегамобил ке работи со редовно работно време на 31.07.2021(Сабота), додека 02.08.2021(Понеделник) е неработен ден.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje TX-07 4 kanala 5A 60W

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor BNC RG59
20 ден.
Polnac za laptop za DELL 19.5V 4.62A 90W-DLJ005 (7.4mm*5mm)
900 ден.
Drzac za kamera 05B 18cm
220 ден.
Duvalka so letkum BK-702B
5.700 ден.
Polnac 220V Nokia 6101-3G
200 ден.
Parking senzor XY5100 Black
1.100 ден.
Mikrofon za kompjuter OV-M800
220 ден.
Kabel VGA 5m
300 ден.
Web kamera TBWC-026 Mic Black
400 ден.