Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje TX-03 9 kanala 10A 120W

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

DVR DV-1008EB (8CH D1 + HDMI)
7.700 ден.
Kabel HDMI Male to 2 x HDMI Female
450 ден.
Touchscreen Samsung J1/J100F White.
800 ден.
Ventilator za Laptop L100 (BJB-638)
650 ден.
Kamera DV ES500-MR-6207Y(4mm lens,white,with bracket)
2.650 ден.
Sirena ES-626
350 ден.
Konektor BNC RG59
20 ден.
Mrezna Bezicna Karta Tenda PCI W311P
500 ден.
Adapter HDMI/HDMI (G)
150 ден.