Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje TK-04 12V 30A

Цена
1.500 ден. /парче
Опис
* Спецификациите се зададени на втората слика
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor BNC L
25 ден.
Konektor za napojuvanje (zenski)
15 ден.
Zica za cistenje vrv na letkum SS-599B
200 ден.
Zastitna folija za Sony Xperia M2 Aqua D2403
150 ден.
Adapter za napojuvanje 12V 2A (5.5mm*2.5mm)
300 ден.
...Ekran Samsung i9505 Galaxy S4 komplet WHITE full org
6.000 ден.
Tempered glass za Samsung i9500 S4
100 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 5A
100 ден.
Mikrofon za video nadzor AF
1.400 ден.