Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje TK-02 12V 10A

Цена
800 ден. /парче
Опис
* Спецификациите се зададени на втората слика
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Napojuvanje TK-02 12V 10A
800 ден.
Futrola iPhone 6 Teracell Skin black
200 ден.
Sirena ES-103
300 ден.
Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)
500 ден.
Gluvce JM 0065
250 ден.
Zvucnik Sony Xperia J ST26i/Xperia Go ST27i/ Xperia Miro ST23i/ Y300
500 ден.
Ekran iPhone 4 komplet white
800 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Polnac za laptop univerzalen 12V 80W KK614A
800 ден.