Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje TK-01 12V 5A

Цена
800 ден. /парче
Опис
* Спецификациите се зададени на втората слика
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel VGA/RCA i S-Video
130 ден.
Touchscreen Alcatel OT7041 C7 White
1.020 ден.
HDMI Extender Box preku UTP kabel 30m
1.000 ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 10" black
400 ден.
Zvucnik iPhone 4/4S
300 ден.
Xenon sijalicki H4 6000K (2kom) High/Low Bi Xenon
1.000 ден.
Switch Tenda G1005D
750 ден.
Gluvce Banda B100 USB
250 ден.
Tastatura za laptop Asus K52 /G51/G52/G60/G72/G73 black
1.680 ден.