СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje SS3005D 30V 5A

Цена
4.000 ден. /парче
Опис
 • Name: POWER SUPPLY 30V5A
 • Model: SS-3005D
 • Input Voltage:220V
 • Output Voltage:0-30V
 • Output Frequency:50/60Hz
 • Output Current:0-5A
 • Display style:LCD display
 • Product size:238*185*315MM
 • Net weight:4.8KG
 • High stability transformer
 • Wide range of use
 • Quality bold band
 • Copper core connecting column
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
4.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Carbon TPU iPhone 7/iPhone 8 black
300 ден.
Podloga Magnetna S160
1.200 ден.
Napojuvanje SS3005D 30V 5A
4.000 ден.
Futrola iPefet iPhone 7 black
400 ден.
Tastatura za laptop Acer Aspire 5738z black /5742ZG/5745/5745G/5745P/5745PG/5810TG
1.600 ден.
Tempered glass za Samsung S6 /G920
200 ден.
Podloga silikonska za separator
250 ден.
Futrola Pudding iPhone 7 plus white
250 ден.
Ekran Huawei Y6 2017/Nova Young 4G LTE MYA-L11 komplet gold
1.900 ден.