СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Napojuvanje P-1503TD 15V 3A digital plus analog

Цена
3.500 ден. /парче
Опис
  • Name: POWER SUPPLY P1503TD 
  • Input Voltage:220V
  • Output Voltage:0-30V
  • Output Frequency:50/60Hz
  • Output Current:0-3A
  • Display style:LCD display & Analog display 
  • High stability transformer
  • Wide range of use
  • Quality bold band
  • Copper core connecting column
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za vo kola Magnetic CT007 silver
250 ден.
Dvoslojna lepenka za zadno kapace Samsung N960/ Note 9
100 ден.
Ekran Xiaomi RedMi 5 Plus / Note 5 komplet black
1.800 ден.
Zvucnici za kompjuter U-2100 black
600 ден.
Drzac za vo kola Magnetic CT007 blue
250 ден.
Futrola Safeguard iPhone X black
400 ден.
Zvucnici za kompjuter AC-9001 Yellow Wood
700 ден.
Dvoslojna lepenka za zadno kapace Samsung G973/ S10
100 ден.
Pasta za BGA G-LON SP-X (iPhone X serija)
800 ден.