Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zvucnik iPhone 5S
продажба
рејтинг

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Nokia 6111/8800/N73
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Nokia 6230/6233/T230/290
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Nokia 6300/N95/N80.
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Univerzalen (so zicki)
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik iPhone 4/4S
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik iPhone 5
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Sony Xperia Z L36/Xperia Z ultra LT39
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zvucnik Samsung i9500/S4
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе