Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Fletkabel iPhone 4 so home button
продажба
рејтинг

Fletkabel iPhone 5 so home button
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Vnatresna tastatura Nokia X3-02
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPhone 5S so home button black
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPad 4 (home button).
продажба
рејтинг
1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе