Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Penkalce Samsung N7100 Galaxy Note 2 white
продажба
рејтинг

Penkalce Samsung N9000 Galaxy Note 3 black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N9000 Galaxy Note 3 white
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N910F Galaxy Note 4 black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N910F Galaxy Note 4 gold
продажба
рејтинг

Penkalce Samsung N910F Galaxy Note 4 white
продажба
рејтинг

Ekran Huawei P9 lite komplet white
продажба
рејтинг
1.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N920 Galaxy Note 5 black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N920 Galaxy Note 5 gold
продажба
рејтинг

Penkalce Samsung N920 Galaxy Note 5 silver
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N970F Galaxy Note 10 black
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Penkalce Samsung N970F Galaxy Note 10 blue
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе