Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Tastatura Apple iPhone 4 (Home kopce) BLACK
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 4 (Home kopce) WHITE
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 4S (Home kopce) BLACK
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 4S (Home kopce) WHITE
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 5 (Home kopce) WHITE
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPad 2/3/4 (Home kopce) BLACK
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPhone 5 (Home kopce) BLACK
продажба
рејтинг

Fletkabel iPhone 5S so home button white
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tastatura Apple iPad 2/3/4 (Home kopce) WHITE
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Fletkabel iPhone 5S so home button gold
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе