Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
...Touchscreen Samsung S5280 Blue
продажба
рејтинг

Touchscreen Sony Xperia E4/E2105 black
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Touchscreen Acer Iconia Tab B1-710 Black.
продажба
рејтинг
1.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Touchscreen Alcatel OT5038 Pop D5 white
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Touchscreen Lenovo A536 black
продажба
рејтинг

Touchscreen Asus Memo Pad HD7 (ME173).
продажба
рејтинг

Touchscreen Huawei G620S black
продажба
рејтинг

...Touchscreen LG KC910 Renoir.
продажба
рејтинг

Touchscreen LG KP500/KP501 Cookie.
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

...Touchscreen Nokia 5800
продажба
рејтинг

...Touchscreen Nokia N97 crn so predna maska
продажба
рејтинг

...Touchscreen Samsung F480 Black
продажба
рејтинг

Види повеќе