Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Staklo Samsung G800F/S5 mini white.
продажба
рејтинг
1.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung G800F/S5 mini black
продажба
рејтинг
1.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i9300 Galaxy S3 Black.
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i9300 Galaxy S3 White
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i8190 Galaxy S3 mini White
продажба
рејтинг

Staklo Samsung i9000 Galaxy S Black.
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i9000 Galaxy S White.
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i9100 Galaxy S2 Black.
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung i9100 Galaxy S2 White.
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung N7000/i9220 Galaxy Note Black.
продажба
рејтинг
2.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Staklo Samsung N7100 Galaxy Note II White
продажба
рејтинг

Staklo Samsung i9300 Galaxy S3 Blue
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе