Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Slusalki Samsung G900/S5 white
продажба
рејтинг

Slusalki Samsung G920/S6/G930/S7 black
продажба
рејтинг

Slusalki Samsung G920/S6/G930/S7 white
продажба
рејтинг

Slusalki Apple iPhone 7/8/X/11 original
продажба
рејтинг

Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 white
продажба
рејтинг

Детали
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Slusalki Teracell 3.5mm SO-30 black
продажба
рејтинг

Детали

Slusalki Samsung G950/S8 black AKG
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Slusalki Mi 360 DM2018 white/silver
продажба
рејтинг

Детали
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Slusalki Samsung EHS64 FULL ORG white
продажба
рејтинг

Slusalki Samsung Note 10 Type C AKG
продажба
рејтинг

Kabel Type C na 3.5mm za slusalki
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе