Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Set za cistenje LCD Q6
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Vlazni maramici za cistenje PC/Laptop
продажба
рејтинг
180 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Lepenki za tastatura
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Set za cistenje LCD LJ-1E
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 black
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 blue
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 green
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 orange
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 pink
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 purple
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

MP3 Player Terabyte RS17 silver
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Selfie Stick Bluetooth Locust pink
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе