Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei G630 Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Futrola Samsung A5 Vogue View pink
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung A3 Vogue View pink
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Huawei G7 Teracell Skin transparent
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola LG G2 mini Pudding black
продажба
рејтинг

Futrola Nokia Lumia 920 na preklop Chic black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola HTC M8 na preklop Chic white
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Samsung G7105/Grand 2 Vogue View black
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Види повеќе