Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Polnac 220V iPhone 6 Original (samo adapter)
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V HTC Original 1A (samo adapter)
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V SONY Original (samo adapter)
продажба
рејтинг

Детали

Polnac 220V Samsung Fast Charger white
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Samsung S8/G950/S8 plus/G955 Fast Charger black
продажба
рејтинг

Детали
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polnac 220V Type C LDNIO A1302 QC 1USB PD 18W 3A white
продажба
рејтинг

Детали

Polnac 220V iPhone PD 18W
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе