Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Tablet NOA MyTab 7" M700K Black
продажба
рејтинг

Детали

Mobilen Telefon NOA ELEMENT N8 RED
продажба
рејтинг

Детали
12.000 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT N8 BLACK
продажба
рејтинг

Детали
12.000 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT N5 BLACK
продажба
рејтинг

Детали
10.500 ден. /парче
количина:
Нема лагер Види повеќе

Mobilen Telefon NOA CORE SPRINT BLACK
продажба
рејтинг

Детали

Mobilen Telefon NOA ELEMENT N2 SILVER
продажба
рејтинг

Детали
9.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT N2 GOLD
продажба
рејтинг

Детали
9.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT H6 BLACK
продажба
рејтинг

Детали
7.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT H4SE WHITE
продажба
рејтинг

Детали

Mobilen Telefon NOA ELEMENT H4SE BLACK
продажба
рејтинг

Детали

Mobilen Telefon NOA ELEMENT H2 ROSE GOLD
продажба
рејтинг

Детали
6.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mobilen Telefon NOA ELEMENT H2 DARK GREY
продажба
рејтинг

Детали

Види повеќе