Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Mikrofon HTC Desire 500
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

...Mikrofon Ericsson W580
продажба
рејтинг

Mikrofon Ericsson W880/Z530
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon LG KE970/D900
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Nokia 8600/E51/5310/E66/6500s
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Nokia E90/N93/6110c/8800arte
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Nokia N73/6131/6233/6300/N82
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Samsung E250
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Samsung G600
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Samsung W980
продажба
рејтинг

Mikrofon Uni so zicki(k)
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Mikrofon Samsung M3510/M3200/S8000/F480
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе