Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zadno kapace Xiaomi Mi 8 lite/ Mi 8X black
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi 8 lite/ Mi 8X purple
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi A2 lite/ Redmi 6 pro blue
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi A2 lite/ Redmi 6 pro gold
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi A2/ Mi 6X black
продажба
рејтинг
850 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi Max 2 black
продажба
рејтинг
850 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Mi Max 2 gold
продажба
рејтинг
850 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Redmi 4X/ Redmi 4 gold
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Redmi 4X/ Redmi 4 pink
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Redmi 5 black
продажба
рејтинг
550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Xiaomi Redmi 6A grey
продажба
рејтинг

Zadno kapace Xiaomi Redmi Note 5 black
продажба
рејтинг
650 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе