Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ramka za LCD Samsung N7000 white
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ramka za LCD Samsung G900/S5
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ramka za LCD iPhone 11
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ramka za LCD za iPhone 11 Pro
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ramka za LCD za iPhone 11 Pro Max
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе