Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zadno kapace Microsoft Lumia 535 black
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

.Zadno kapace Microsoft Lumia 535 white
продажба
рејтинг

Zadno kapace Microsoft Lumia 550 black
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Microsoft Lumia 640 black
продажба
рејтинг

Zadno kapace Microsoft Lumia 640XL black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Microsoft Lumia 650 black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Microsoft Lumia 950 black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Microsoft Lumia 950XL black
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Nokia 3.1 black
продажба
рејтинг
1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Nokia 5.1 Plus black
продажба
рејтинг

Zadno kapace Nokia 5.1 Plus blue
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Nokia 5.1 Plus white
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе