Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 BLACK
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Apple iPhone 4 WHITE
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Apple iPhone 4S BLACK
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Zadno kapace Apple iPhone 4S WHITE
продажба
рејтинг

Maska A klasa iPhone 5 black
продажба
рејтинг

Maska A klasa iPhone 5 pink
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Maska A klasa iPhone 5 white
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Maska A klasa iPhone 5S black
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Maska A klasa iPhone 5S pink
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Maska A klasa iPhone 5S white
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Maska A klasa iPhone 5S Gold
продажба
рејтинг

Maska A klasa iPhone 6 gold
продажба
рејтинг
1.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе