Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
.Ekran ZTE Blade G/Blade Q
продажба
рејтинг

Ekran ZTE Blade L2.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran ZTE Blade L3
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran ZTE Blade A460 komplet black
продажба
рејтинг
1.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran ZTE Blade A520 komplet black
продажба
рејтинг

Ekran ZTE Blade A310
продажба
рејтинг

Ekran ZTE Blade A530 / A606 komplet black
продажба
рејтинг
1.900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran ZTE Blade A460
продажба
рејтинг
1.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе