Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Backlight za LCD iPhone 4/4S.
продажба
рејтинг

Backlight za LCD iPhone 5.
продажба
рејтинг

Backlight za LCD iPhone 5s/5C
продажба
рејтинг

Backlight za LCD iPhone 6 4.7"
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Polarizator za LCD iPhone 5/5S
продажба
рејтинг

Polarizator za LCD Samsung S5/G900
продажба
рејтинг

Polarizator za LCD Samsung S6/G920
продажба
рејтинг

Polarizator za LCD iPhone 6/ 6S 4.7"
продажба
рејтинг

Polarizator za LCD iPhone 6 plus/ 6S plus 5.5"
продажба
рејтинг

Ekran A1 Alpha komplet black
продажба
рејтинг
2.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran A1 Alpha 20 komplet full org
продажба
рејтинг
3.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе