Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran Motorola MOTO E4 Plus komplet black
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola MOTO E5/ MOTO G6 Play komplet gold
продажба
рејтинг

1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola MOTO C 4G komplet gold
продажба
рејтинг
1.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola ONE P30 Play komplet black
продажба
рејтинг
2.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Ekran Motorola ONE ACTION komplet black
продажба
рејтинг

Ekran Motorola MOTO E6 Plus komplet black
продажба
рејтинг

Ekran Motorola ONE Macro komplet black
продажба
рејтинг
2.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola MOTO E6 Play komplet black
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola MOTO G8 komplet black
продажба
рејтинг
2.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Motorola ONE komplet black
продажба
рејтинг
2.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе