Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran LG G2/D800 BLACK ORI komplet so ramka.
продажба
рејтинг

Детали
2.300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG L Bello D331 komplet Gray.
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG L7 P700/L7 II P710.
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG L5/E610.
продажба
рејтинг
1.100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG L4 II/E440.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

.Ekran LG L Fino D290N komplet.
продажба
рејтинг

Ekran LG Spirit H420 komplet
продажба
рејтинг
1.600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG G3S/D722 GRAY komplet so ramka.
продажба
рејтинг
2.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG Leon H340N komplet
продажба
рејтинг

Ekran LG L5 II/E460/L50.
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran LG Nexus 5 komplet black.
продажба
рејтинг

.Ekran LG E960 Nexus 4 SO RAMKA komplet
продажба
рејтинг

Види повеќе