Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran Ericsson S312/W312.
продажба
рејтинг
650 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Ericsson J105.
продажба
рејтинг
650 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia S LT26 komplet.
продажба
рејтинг
1.000 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Ericsson Xperia mini ST15i.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia Go ST27i.
продажба
рејтинг
750 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia P LT22i komplet.
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia J ST26.
продажба
рејтинг
750 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia Miro ST23.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Sony Xperia M C1904/C1905.
продажба
рејтинг
850 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе