Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Ekran Asus Memo Pad HD7 (so konektor ME173)
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Google Nexus 7 komplet 1st gen.
продажба
рејтинг
1.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Transformer Pad TF700
продажба
рејтинг
2.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Google Nexus 7 /2013 /2 gen komplet
продажба
рејтинг

Ekran Asus Memo Pad HD7 (so flet ME173X).
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Zenfon 2 laser ZE550KL komplet
продажба
рејтинг
1.550 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Zenfon 3 laser ZE520KL komplet
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Ekran Asus Zenfon 2 ZE551ML komplet
продажба
рејтинг

Ekran Asus Zenfon 2 laser ZE500KL komplet.
продажба
рејтинг

Ekran Asus Zenfon Go 5.5" ZB551KL komplet black
продажба
рејтинг
1.900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе