Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.

Konektor za polnenje LG KE970.
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje LG KG800/KG225.
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Motorola V3
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Nokia 8600 /6500c/S5600
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

.Konektor za polnenje Samsung C160/C260
продажба
рејтинг

.Konektor za polnenje Samsung C170/U100
продажба
рејтинг

400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Nokia N97/E52
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Motorola L6/L7
продажба
рејтинг

Види повеќе