Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Вести

Неодамна прегледани артикли

Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.

Konektor za polnenje LG KE970.
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje LG KG800/KG225.
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Motorola V3
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Nokia 8600 /6500c/S5600
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

.Konektor za polnenje Samsung C160/C260
продажба
рејтинг

.Konektor za polnenje Samsung C170/U100
продажба
рејтинг

400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Nokia N97/E52
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Konektor za polnenje Motorola L6/L7
продажба
рејтинг

Види повеќе