Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Drzac za Sim iPhone 3G/3GS bel
продажба
рејтинг

Drzac za Sim iPhone 5/5S Crn
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim Sony Z/ Z1 Compact
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 6 4.7" Gold
продажба
рејтинг

Drzac za Sim iPhone 6 4.7" Gray
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 6 4.7" Silver
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 6 plus 5.5" Gold
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 6 plus 5.5" Gray
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim iPhone 6 plus 5.5" Silver
продажба
рејтинг
120 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim Samsung G920/S6 blue
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Drzac za Sim Samsung G920/S6 gold
продажба
рејтинг
150 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе