Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
On/Off Kopce za palenje Nokia 3310/8210
продажба
рејтинг
250 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

On/Off Kopce za palenje Nokia 8310
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

On/Off Kopce Samsung i9300
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

On/Off Kopce Samsung i9500/i9505 (switch)
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

On/Off Kopce za palenje Nokia 6300/Ericsson K750
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

On/Off Kopce Sony Xperia
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе