Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Kamera iPhone 4
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera iPhone 4S predna
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera iPhone 4S
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera Samsung G900F/S5 zadna
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera Samsung i9500/S4 zadna
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera iPhone 5
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera iPhone 6 zadna
продажба
рејтинг

Kamera iPhone 6 plus zadna
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera Samsung N910F Note 4 zadna
продажба
рејтинг

Kamera Samsung G920/S6 zadna
продажба
рејтинг
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera Sony Xperia Z1 zadna.
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera Samsung A3/A300F zadna
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе