Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Fingerprint IC iPhone 7/7plus U10
продажба
рејтинг
1.700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 7/7 plus 338S00225-A1
продажба
рејтинг
2.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6S/6S plus Small PM9635
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6S/6S plus Big 338S00155-A1
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 6/6 plus Small PM8019
продажба
рејтинг

Power IC iPhone 6/6 plus Big 338S1251-AZ
продажба
рејтинг
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Power IC iPhone 5/5S/5C PM8018
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Light IC iPhone 5.
продажба
рејтинг
700 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Charger IC U2 iPhone 6 4.7"/6 plus 5.5" (1610A2)
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Namotka - Coil 220
продажба
рејтинг
600 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Cip za napojuvanje Samsung i9300/77686
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе